9.00 - 20.00

O nas

Centrum Galardia jest największym centrum handlowym w promieniu 50 km od Starachowic. Na powierzchni około 18 000 m2 zlokalizowanych jest blisko 40 sklepów i punktów usługowych znanych polskich jak i światowych marek.

Na chwilę relaksu przy dobrym filmie zaprasza pierwszy w regionie multipleks sieci Helios. Na codzienne zakupy zaprasza market Kaufland. Najnowsze kolekcje ubrań, butów i dodatków znaleźć można m.in. w takich sklepach jak: Carry, Reserved, Sinsay, Mohito, Cropp, House, CCC, Pepco, Smyk, NKD czy Big Star. Bogatą ofertą sprzętu RTV i AGD dysponuje salon Media Expert oraz Tele Mix. Artykuły gospodarstwa domowego, meble i przedmioty do dekoracji wnętrz dostępne są w sklepie Jysk, Pepco, NKD. W Galardii znajdują się także: drogerie Rossmann, Hebe oraz Ziaja, sklepy sportowe takich marek jak 4F i Martes Sport, kawiarnia Magia d’Italia, piekarnia Batmar, ponadto, na terenie Centrum znajdują się sieci komórkowe takie jak Play, Orange, T-mobile czy Plus, warto skorzystać również z bogatej oferty sklepu Empik, Ideal, Briju oraz Kantor – wymiana walut.

Centrum Galardia jest położone we wschodniej części Starachowic, przy ul. Ks. Kard. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 14, niespełna 1 km od starachowickiego Rynku.

Otwarcie Centrum odbyło się jesienią, 15 października 2014 roku.