9.00 - 21.00

04.02.2022

Centrum Galardia gra razem z WOŚP!

Galardia kocha pomagać! W tym roku wspieramy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i ułatwiamy również Wam przyłączenie się do tej inicjatywy – już teraz możecie przekazać środki, które przeznaczone zostaną na leczenie dzieci – łatwo i wygodnie podczas zakupów w naszym Centrum.

Charytatywna puszka, do której można wrzucać datki, znajduje się w prawym skrzydle Galardii, tuż obok sklepu Empik oraz Media Expert – akcja potrwa do 30.01.2022, a cała zebrana kwota przekazana zostanie na Fundację. Wszystkim, którzy zechcą dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć zbiórkę, proponujemy również symboliczną naklejkę-serduszko, która jest już nieodłącznym elementem tego wydarzenia.

Tegoroczne hasło przewodnie WOŚP brzmi ‘PRZEJRZYJ NA OCZY’ – wspólnie gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Pamiętajcie – każdy, nawet najmniejszy gest ma znaczenie!

aktualności

Dzień Ojca

Drodzy Ojcowie – dziś Wasze święto! Składamy Wam najszczersze życzenia, spędźcie dzisiejszy dzień we wspaniałym humorze i w rodzinnej atmosferze. […]

czytaj dalej

Wszystkie aktualności